KONST / Litografier / Färglitografi 17422091
nr 1742 2091
Agneta Flock
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad Hc, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x74 cm
Agneta Flock, svensk textilkonstnärfödd 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:08:34
100 kr